FETO'nun 1 Dolar sırları: Simge simge, madde madde...

Aydın TAŞ

Yıllar önce "feto"ya feto dediğimde, "hocaefendi için öyle konuşma" diyenler, şimdi en ağır hakaretleri ediyorlar. 

Onlar rüzgarın savurduğu yaprak gibi savrulmaya, Türk milliyetçileri ise dimdik durmaya devam edecek.

"Feto" dediğim için kızan kimi arkadaşlarım ve akrabalarımla o zamanlar tartıştığım başka bir konu daha vardı ki, bu da dünyayı yönettiğini varsaydığım gizli örgütlerdi.

Üniversite yıllarımda ve sonrasında, gençliğin de vermiş olduğu heyecanla madde madde anlatırdım; herkesin bilmesi, öğrenmesi gerektiğini düşünürdüm. Çoğu kişi dediklerimi ciddiye almayıp, saçmaladığımı düşünürdü. Ben de onlara şok etkisi yaratmak için hep aynı yöntemi kullanırdım: 1 ABD Doları

Üzerindeki açık ve gizli görülen simgeleri tek tek anlattığımda, yüzlerindeki ifadeler değişiyordu. O zamanlar, şimdiki gibi cepte 3,5-4,5 G internet yoktu. Konu açıldığında sadece gözlerine sokmak için o yıllarda cüzdanımda hep 1 ABD Doları bulundurdum.

Aradan yıllar geçti, 15 Temmuz 2016 gecesinde darbe girişimi oldu. 

Döndük tekrar bu yazının başına, şeytanın imamı Feto'yu "Fethullah Hoca Efendi" diye beni düzeltmeye kalkanlar, en ağır hakaretleri ediyorlar.

Neden şeytanın imamı Feto dedim, lafı daha fazla uzatamadan bu yazının maksadına gelelim, 1 Doların sırları ve FETÖ yada "Nur Cemaati"...

Darbecilerin üzerinden çıkan 1 Dolarlar herkesin dikkatini çekti. Okunmuş olduğunu söyleyenler var. Seri numarasındaki ilk harfin yapılanma içindeki seviyeyi belirlediği gibi bilgiler paylaşılıyor. S, F ve B serileri şimdiye kadar zikredildi. S harfi üst seviyedekilere veriliyormuş... 

"Nurcuların" daha ne gibi anlamlar kattığını ilerleyen günlerde öğrenmeye devam edeceğiz ama Feto ile 1 Doların sırlarını aralamaya başlayalım...

Önce 1 Dolar'ın ön ve arka yüzüne göz atalım:

1 Dolar arka ve ön yüzü

Eline 1 Dolar geçmemiş vatandaş yok gibi ama kimse üzerindeki simgelere dikkat etmez. Dolar üzerindeki bu simgeleri parça parça kesip daha iyi görebileceğiniz şekilde yazının ilgili yerlerinde sizlere vereceğim. Simgeleri açıklarken, bunların FETÖ ve Feto ile ilişkisini de açıklamaya çalışacağım.

1 Dolar'ın arka yüzündeki Piramit

Tapınak Şövalyeleri ve Masonik simgelerle donatılan 1 ABD Doları'nın arka yüzünde herkesin ilk seferde fark edebileceği Piramit bulunuyor. 13 kattan oluşan Piramitin en tepesi Göz ile tamamlıyor. Burada bir çok araştırmacının veya konuyu bildiğini düşünen kişilerin atladığı bir nokta var ki, bu da Piramiti oluşturan 72 adet taş olmasıdır. Yahudiliğin kutsal kitaplarından Kabbala'da Tanrı'nın 72 adı vardır. Yani bizim Esma-ül Hüsna'nın onlardaki bir benzeri gibidir ve taşlar bunu simgeler. 1 Doların sırları ve FETÖ arasındaki rastlantıları(!) da böylece açıklamaya başlayalım. AKP'yi sarsan 17/25 Aralık Yolsuzluk ve Rüşvet Operasyonu (AKP'ye göre Darbe girişimi), Feto 72 yaşındayken gerçekleşti.

Piramitin üstünde "Tanrı Başlangıcı Destekliyor" anlamına gelen 13 harften oluşan Latince "ANNUIT COEPTUS" ifadesi, altında ise "Tarihin Yeni Düzeni" veya "Yeni Dünya Düzeni" anlamına gelen Latince  "NOVUS ORDO SECLORUM" ifadesi yer almakta. En altta ise "Resmi Mühür" ya da "Büyük Mühür" anlamına gelen "THE GREATSEAL" yer alıyor. Piramitin ilk katında yer alan "MDCCLXXVI" Roma Rakamlarıyla "1776" yılını işaret ediyor. Bu tarihin ABD için çok bir önemi yok ama Tapınakçıların kurduğu gizli örgüt "İlluminati"nin kuruluş tarihi açısından önemlidir. Bu gizli örgütün adını bundan sonra sık kullanmaya başlayacağız.

Piramit başlı başına bir Masonik simgedir, zira Masonların yapısıda Piramit şeklindedir. Alttan yukarıya doğru bir yapı vardır ve Mason Locaları'nın bir üstadı olur. Tepedeki göz ise Yahudiler'de tanrı Yehova'nın gözü, İlluminati'nin "Dünyayı Gözleyen" gözü, Tapınak Şövalyelerinin taptığı "Baphomet" denen yaratık şeytanın gözü ve Masonların "Büyük Biraderin" gözü yani "Big Brother" olarak kabul ediliyor. Daha sade bir deyişle, tövbe haşa ALLAH ile eşdeğer görülüyor. Tahmin edeceğiniz gibi FETÖ yapılanmasındaki o göz, Fethullah Gülen'dir.

1 Dolarlar üzerinde yer alan "Novus Ordo Seclorum" yani "Yeni Dünya Düzeni" ifadesi, ABD Başkanı George Bush (Baba Bush) tarafından 1990 yılında gündeme getirilerek, "Artık yeni dünya düzenine geçileceğini" ifade etmiştir. Sovyetler Birliği'nin çöktüğü, Almanya'nın birleştiği, 1. Körfez Savaşı gibi Okyonus ötesinin Ortaoğu'ya yerleşmeye başlamasının önünü açan ve daha bir çok savaşın yaşandığı 90'lı yıllar oldukça hareketli geçmişti. Sadece dünya değil, bu yıllarda Türkiye'de çok hareketlenmişti. Türkiye kendi içinde "Abdullahçı" yapılanma bölücü terör örgütü PKK ile uğraşırken, arka planda gizli tehlike "Fethullahçı" yapılanma Nur Cemaati devletin içlerine iyiden iyice sızıyordu. Bir dönem adından çok söz ettiren "Hizbullahçı" terör örgütünü de unutmamakta fayda var... Bütün bunlar yaşanırken "Tanrı başlangıcı destekliyordu" yani "Annuit Coeptus"...

13 rakamına bir sonraki başlık altında açıklamaya çalışacağım, şimdilik Piramit'ten devam edelim...

Dolar'daki Piramitte, şeytanın sembolü olan ters yıldızı ilk bakışta farkedilmiyor. Ancak yıldız çizildiğinde ortaya çıkıyor ve yıldızın uçlarının denk geldiği harfleri A harfinden başlayıp saatin ters yönünde okuduğumuzda şu harfleri görüyoruz "A-N-O-M-S". Bu şekilde bir anlam ifade etmiyor, fakat bu harleri M-A-S-O-N şeklinde sıraladığımızda herhalde kafanızda şimşekler çakmıştır. Bu aynı ters yıldız, Vaşington'daki Beyaz Saray'ı bir ucuna alıp yerleştirdiğimizde de bu ilginç şekli görüyoruz. Burada en altta Beyaz Saray ve 4 diğer nokta ise meydanlardır. Yani Vaşington imar planı bile buna uygun hazırlanmıştır.

1 Dolar'daki Kartal Figürü

Sıradaki resim, 1 Doların yine arka yüzünde yer alan Piramitin yanındaki Kartal figürüdür.

Kartal Amerika'nın özgürlük sembolü olarak kabul ediliyor. Aslında bu özgürlük, bir manada Büyük Britanya'dan bağımsızlığının kazanılması ve bir manada da Masonların tepe gizli örgütü İlluminati'nin kendi özgürlüğünü ve devletini kurması ifade ediyor. Bu ayrıca Devlet Armasıdır (Resmi Mühür, The Great Seal)

Kartalın üstünde 13 yıldız, "Davut Yıldızı" şeklinde dizildiği görülüyor. Resimdeki çizgilerden bunu daha rahat anlayabilirsiniz.

Kartala baktığınızda sağ tarafdaki pençesinde 13 ok, sol pençesinde ise 13 yapraklı zeytin dalı bulunuyor. Bunların üzerinde biraz durmak istiyorum. Beyaz Saray'a gidip göremediğim için malesef, kesin konuşmayacağım, ancak varsayılana göre ABD Başkanı'nın meşhur Oval Ofisi'nde yer alan Devlet Arması'ndaki Kartalın baktığı yön zeytin dalı ise barışçıl politika, okların yönünde ise savaşçıl politika izlendiği ileri sürülüyor. Burada 13 yapraklı zeytin dalı ve 13 okla ilgili teorim şudur: ABD tarihinde 13 savaş ve 13 barış olacak. Bu sayı henüz tamamlanmamıştır.

 

Kartalın göğsüne bröve olarak yerleştirilmiş Birleşik Devletler bayrağı tasviri bulunuyor. Buradaki dik çizgiler, bugün halen ABD bayrağındaki gibi 13 adettir. 

Kartalın ağzında tuttuğu "Çoktan tek" anlamına gelen ve yine 13 harften oluşan Latince "E PLURİBUS UNUM" ifadesi yer almaktadır. 

13 rakamı gördüğünüz gibi çokça tekrar edilmiştir. Burada resmi olarak ABD'nin kurucu 13 koloni devleti simgelenmekle beraber arkaplanda çok daha farklı anlamları bulunmaktadır.  13 Rakamı Yahudiler tarafından Hz. İbrahim ve 12 oğlu, Hristiyanlar tarafından ise uğursuz kabul edilse de Hz. İsa ve 12 Havarisi olarak kabul ediliyor. Hatırlayacağınız gibi Avrupa Birliği'ndeki 12 yıldız için üye 12 devleti simgeliyor deniliyordu ama devlet sayısı artmasına rağmen yıldızlar artmamış ve daha sonra Kudüs'teki kutsal kilisedeki bir ikonada havarileri tasvir eden Hz. Meryem'in 12 yıldızlı taçı olduğu ortaya çıkmıştı.Buradan yola çıkarak, FETÖ yapılanması da Feto ve 12 oğlu/havarisi/büyük imamı gibi bir yapılanmanın olduğunu anlıyoruz...

Başka bir kaynakta kolay kolay bulamayacağız bir rakamı daha vereyim. Kartal figürünün kanatlarında noktalar göreceksiniz. Kartalın her iki kanadında 32 adet tüy vardır, noktalarla da her bir tüy işaretlenmiştir. Bu sayı 33 olsaydı, herkesin aklına 33. derecen Masonluk gelebilirdi. Aslında zaten bununla da alakalı, çünkü 32 rakamı "THE GREAT SEAL" denilen "Resmi Mühüre" son halini veren 32. dereceden mason olan ABD'nin 32. Başkanı Franklin Roosevelt'i simgeliyor.

Masonlukta 32. Derece, "Kutsal Sır Yüce Prensi" seviyesidir. Tahmin edin bakalım Feto'nun prensi kim?

1 DOLARIN ÖN YÜZÜNDEKİ SIRLAR

Paranın ön yüzünde, arka yüzündeki gibi 13 sayısı çok tekrar ediyor ama en önemli ayrıntı "Baykuş" simgesidir. Resimde görüldüğü gibi 1 Doların ön yüzünde sağ üstteki "1" yazan süslemenin köşesinde küçük bir ayrıntı var. Resim içinde tekrar büyüterek gösterdiğim şekilden daha net görebilirsiniz.

Nedir bu Baykuş?

Bu Bohemiyan Kulubü'nün simgesidir. Bu kulübe bir çok ünlü siyasetçi üyedir; başta kulubün kuruluş tarihi itibariyle ABD Başkanlarının tamamı olmak üzere, Henry Kissinger, Helmut Schmidt(Almanya), Arnold Schwarzenegger gbi ünlü isimler de bu kulübün üyesidir. Üyeler genel olarak başta Yale, Harvard ve Princeton üniversitelerinden daha öğrenciyken seçilir.

ABD Hazine Başkanlığı sembolü

"The Department of Treasury" yani ABD Hazine Başkanlığı'nın simgesinde bolca Mason figürlerini görmek mümkün. Yuvarlak masa, Anahtar, ve Terazi bunlardan başlıcaları. Bu sembolün ortasında yeşil şeritte yine 13 adet yıldız bulunur.

FETÖ örgütünün ticarette dünyayı nasıl ağ gibi ördüğünü biliniyor. Bir çok ülkede ve bir çok sektörde faaliyetlerini sürdürüyorlar. Banka sahibi oldukları biliniyor, örneğin Bank Asya... El konularak kapatılsa da uzun yıllar bu kuruluşu çok iyi şekilde kullandılar. Ticarete ve finans sektörüne bu kadar eğilmelerinde Tapınak Şövalyeleri'nden gelen bir kültür olduğunu söylesem, abarttığımı düşünmem. Tapınak Şövalyeleri, bankacılığın ilk temellerini daha 12. yüzyılda attı. Avrupa'nın ilk ve en güvenilir bankası Tapınakçılar'dı.

SONUÇ OLARAK...

Şimdi biraz daha sonuç odaklı düşündürerek bilgiler vermek istiyorum. Bu 1 Dolar hadisesi Feto'nun ruhunu şeytana sattığının bir ispatıdır. Bunu biraz daha açalım... 

Peki bunların şeytanı kimdir?

Bazı benzerlikleri soru-cevap şeklinde gözden geçirelim.

Bu FETÖ'nün gazetesinin adı neydi? Zaman.

Masonların gazetesinin adı nedir? İngiltere'de Times, ABD'de New York Times. Yani özetle Times.

Zaman tersten okununca "Namaz", bir dini simge. Peki, Times tersten okununca ne? "Semit".

Nedir Semit? Yahudiler kökeni. 

Kutsal yerleri neresidir? Kudüs.

Kudüs'ün kutsal koruyucuları kimdir? Tapınak Şövalyeleri.

Tapınak Şövalyelerinin kime taptığına inanılıyor? Baphomet adlı şeytani yaratığa.

Tapınak Şövalyeleri hangi olaydan sonra ortadan kaybolmuştur? Fransa kralına darbe girişiminden.

Neden darbe yapmak istemişlerdir? Çok zenginleşince ve Avrupa'da ördükleri ağ ile iyice güçlendiklerinde, Vergi muafiyetleri kaldırıldı. Buna karşı çıkarak, Fransa devletini ele geçirmek istediler.

Darbe girişimi nasıl sonuçlandı? Bozguna uğradılar. Dağılarak gizlendiler. Adeta yer altına çekildiler.

Ortadan kaybolduktan yüzyıllar sonra ne olarak ortaya çıkmışlardır? İlluminati.

İlluminati üyeleri neye tapıyor? Baphomet'in heykeline

İlluminati ne demek? Nurlananlar.

Feto'nun cemaatinin adı neydi? Nur Cemaati.

Feto kim? Şeytanın İmamı!

Bu kadar tesadüf olur mu?

Olmaz!

Yıllar önce anlatırdım bunları, bugün yine lazım oldu...Facebook sayfamızı beğenin, takipte kalın...
Yorumlar