Şehit kaymakamın baba ocağında yas var

MARDİN'in Derik İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin kaymakamlık binasına düzenlediği bombalı saldırı sonucu yaralanan Derik Kaymakamı 35 yaşındaki Muhammed Fatih Safitürk, Gaziantep'te tedavi gördüğü hastanede şehit olurken, Sakarya'nın Arifiye İlçesi'ndeki baba ocağına ateş düştü.

Kurultay

Şehit kaymakamın baba ocağında yas

Şehit kaymakamın baba evine Türk bayrağı asılırken, yakınları gözyaşlarına boğuldu.

PKK'lı teröristlerin Derik Kaymakamlığı'na düzenlediği bombalı saldırıda yaralanan Derik Kaymakamı Muhammed Fatih Safitürk bu sabah Gaziantep'te tedavi gördüğü hastanede şehit oldu. Şehit kaymakamın Sakarya'nın Arifiye İlçesi Cumhuriyet Mahallesi'ndeki baba ocağına acı haber ulaştı. Kahreden haberi alan şehidin yakınları gözyaşlarına boğuldu. Şehidin yakınları babaevine dev bir Türk Bayrağı astı. Mahallede bulunan vatandaşlar da evlerine bayraklar astı.

Ailesinin 7 çocuğunun en küçüğü olan Kaymakam Safitürk'ün babası Asım ve annesi Fatma Safitürk'ün dün gece Gaziantep'e gittiği belirtildi. Şehit kaymakamın eşinin ise memleketi Konya'da bulunduğu öğrenildi. Kaymakam Safitürk'ün cenazesinin yarın Arifiye'de öğle namazının ardından toprağa verileceği bildirildi.

Facebook sayfamızı beğenin, takipte kalın...

Yorumlar