MHP'li Başkan "Filenin Sultanlarını" hedef aldı

MHP'li Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'na gitmeye hak kazanan "Filenin Sultanlarına" tepki gösterdi.

Kurultay

MHP'li Başkan "Filenin Sultanlarını" hedef aldı

A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'na gitmesine, MHP'li Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin anlamsız bir şekilde tepki gösterdi. Şahin yaptığı paylaşımda, "Allahu Teala'nın örtünün vücut hatlarınız belli olmasın emrine karşı çıkarak, açılıp saçılacaksın, kendini teşhir edeceksin sonra da Tokyo'ya gidiyoruz diye sevineceksin. Dünya şampiyonu olsan ne yazar" sözlerini kullandı.

Şahin'in paylaşımın tamamı şu şekilde: "Allahu Teala'nın örtünün vücut hatlarınız belli olmasın emrine karşı çıkarak, açılıp saçılacaksın, kendini teşhir edeceksin sonra da Tokyo'ya gidiyoruz diye sevineceksin. Dünya şampiyonu olsan ne yazar. Müslüman kadın adap ve haya sahibidir. Yaptığı her işte Allah rızası gözetir. Dinimize göre kadınlar kendi aralarında spor yapabilirler. Erkekler huzurunda açık saçık olarak değil" şeklinde yazdı. Başkan Şahin kendisini, "Müslümanım diyenin uyması gereken kurallar vardır. Müslüman bir kişi öyle bir kıyafet giyip erkek huzuruna çıkamaz" 

Facebook sayfamızı beğenin, takipte kalın...

Yorumlar