Kurultay gazetesine, BTK tarafından erişim engeli konuldu

Türk milliyetçiliğinden ödün vermeyen gazetemize ait www.kurultay.com.tr internet adresine Bilişim Teknoljileri ve İletişim Kurumu tarafından, tarafımıza hiç bir açıklama yapılmaksızın engelleme konulmuştur. Biz bu uygulamanın neden kaynaklandığını ve yurtdışı kaynaklı kimler tarafından böyle bir karar alındığını iyi biliyoruz. Her türlü yasal hakkımızı kullanacağımızı ve bunun takipçisi olacağımızı buradan ilan ediyoruz ve okurlarımızın da bizlere desteklerini esirgemeyeceklerini biliyoruz.

Kurultay

Gazetemiz engellendi!

Türk milletinin ve Türkiye Cumhuriyeti Devletinin bölünmez bütünlüğünü ve bütün dünya Türklerinin birliğini savunan, gazetecilik ilkelerinden ödün vermeyen, çoğu zaman kimsenin yazmaya cesaret edemediği haberleri veren, yazdığı haberlerin arkasında duran gazetemizin internet sayfaları Bilişim Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından ne yazık ki idari tedbir konulmak suretiyle engellenmiştir.

Aleyhimizde yapılan şikayetlerin yurtdışı kaynaklı olduğunu, bu kişilerin girişimlerinden dolayı bilmekteyiz. Kendi ülkelerinde iktidarı elllerinde bulunduran, insan ve basın haklarını ihlal eden ve yok sayan bu kişiler, ne var ki bu pervasızlar nüfuzlarını Türkiye'de gazetemizin aleyhinde her türlü kullanmaktan çekinmemektedirler. Bu bizi yıldırmayacaktır.

BTK'nın idari tedbir kararına itiraz hakkımızı kullanacağımızı ezelden adalete dayanan devletimizin kurumlarının kararını gözden geçireceğine ve hakkımızı iade edileceğine inanmaktayız.

Bu süre içerisinde okuycularımızın bizlerden desteklerini esirgemeyeceklerine de bilmekteyiz ve gücümüzü onlardan almaktayız.

Gelişmeleri yine buradan ve Facebook ile twitter hesaplarımızdan duyuracağız.

Varlığımız Türk varlığına armağan olsun!

Facebook sayfamızı beğenin, takipte kalın...

Yorumlar