Kırım'da MMA antrenörü maske takmadığı için kendisini uyaran kadına saldırdı!

Rusya tarafından işgal edilen Kırım'ın Novıy Svet kasabasında bir markette çalışan Güzel Okorokova, maske takmayan bir müşteri tarafından darp edildi.

Kurultay

Kırım'da MMA antrenörü maske takmadığı için kendisini uyaran kadına saldırdı!

Rusya'nın Saint Petersburg şehrinden gelen bir çift markete maskesiz girince market çalışanı onlara koruyucu ekipman takmalarını önerdi.

KADINA YUMRUKLARIYLA SALDIRDI!

Uyarının ardından MMA (karma dövüş sanatları) antrenörü olduğu öğrenilen erkek müşteri ile kasiyer arasında tartışma çıktı. Adam satıcı kadına tükürürken, onun yanındaki kadın da yaşananları telefona çekti. Market çalışanı kadın ise cevaben onların üstüne bir kutu domates turşusu fırlattı. 

Satıcı Güzel Okorokova yerel basına olayı yorumlarken, "O beni kışkırttı ve yüzüme tükürdü, sonra da hemen çıkışa yöneldiler. Ben onların ayaklarına doğru domates turşusu kutusu attım ve polis çağıracağımı söyledim. (Erkek müşteri) yüzümü, kafamı yumruklamaya başladı, beni tekmeledi." dedi. 

KADINI DARP EDEN SALDIRGAN GÖZALTINA ALINDI

Olay yerine polis ve ambulans geldi. Gelen doktorlar tarafından ilk yardım yapılan market çalışanı, koronavirüs salgını nedeniyle hastaneye kaldırılmadı. Saldırıya uğrayan kadın kasiyerin evde tedavi gördüğü aktarıldı.

Güzel Okorokova'yı darp eden müşterinin, karma dövüş sanatları (MMA) antrenörü olduğu, Saint Petersburg'tan Kırım'a arkadaşlarını ziyaret etmek için geldiği ortaya çıktı.

Saldırgan gözaltına alındı. 

Haberin Kaynağı: QHA

Facebook sayfamızı beğenin, takipte kalın...

Yorumlar