Kırım Derneği Genel Merkezinin Güz Kermesi başladı

Kırım Derneği Genel Merkezi faaliyetlerini genişletmesi amacıyla 26-27-28-29 Eylül 2019 tarihleri arasında düzenlenen Güz Kermesi başladı.

Kurultay

Kırım Derneği Genel Merkezinin Güz Kermesi başladı

Kırım Derneği Genel Merkezi bünyesinde kurulan eğitim, kültür ve sosyal yardım konusunda çalışmalar yapan "Şefika Gaspıralı Kadın İnisiyatifi" tarafından organize edilen Güz Kermesi 4 gün sürecek.

KERMESİN GELİRİYLE KIRIM'DAN GELEN KANSER HASTALARI TEDAVİ EDİLİYOR

Kermesin gelirleriyle hedeflenen faaliyetlerin önceliğini; Kırım Derneğinin çalışmalarına katkı sağlaması ile Kırım'dan gelen çoğunluğu çocuklardan oluşan kanser hastalarının, Kırım'daki tutsakların yakınlarının eğitim gibi hayati ihtiyaçları oluşturuyor.

Kermes hakkında bilgilendirme yapan Şefika Gaspıralı Kadın İnisiyatifinden Oya Deniz Çongar Şahin, bir ay içerisindeki faaliyet raporları izlenildiğinde bir hafta içinde 3-4 faaliyetin birden olabildiğini dolayısıyla ihtiyaçların da bu ölçüde arttığını kaydetti.

KERMESTE NELER VAR

Kermes ürünlerinin temini tamamen gönüllülerin katkılarından oluşuyor.Kermes kapsamında davetlileri el sanatlarından, müziğe, yemeklerden sürpriz hediyelere kadar birçok şey bekliyor.

İMZA GÜNÜ

Yoğun katılım olması beklenen kermesin son gününde, Yazar Nurten Ceceli ve Nail Aytar'ın katılımıyla imza günü gerçekleştirilecek.

ALTIN VE SÜRPRİZ ÖDÜLLÜ ÇEKİLİŞ

Kermeste, 4 adet çeyrek altın ve 50 adet sürpriz hediye verileceği bir çekiliş de bulunuyor.28 Eylül 2019'a kadar temin edilebilecek olan çekiliş biletlerinin kazananları üzerindeki numaralarla www.kirimdernegi.org.tr adresinden yayınlanacak.

Facebook sayfamızı beğenin, takipte kalın...

Yorumlar