İstanbul'a kuvvetli rüzgar uyarısı

İstanbul ve İğneada çevrelerinde kuvvetli rüzgar bekleniyor. Uyarıda saat 23.50'ye kadar etkili olması beklenen rüzgar nedeniyle meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı ilgililerin ve yurttaşların tedbirli olmaları istendi.

Kurultay

İstanbul'a rüzgar uyarısı

Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğünden yapılan "meteorolojik uyarıda", İstanbul'un Marmara Denizi sahil kesimindeki ilçelerinde ve Kırklareli İğneada çevrelerinde yağış geçişleri anında kuvvetli rüzgar beklendiği belirtildi. Uyarıda saat 23.50'ye kadar etkili olması beklenen rüzgar nedeniyle meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı ilgililerin ve yurttaşların tedbirli olmaları istendi.

 

İstanbul Anadolu yakasında ve Gebze'de sağanak yağış bekleniyor

İstanbul Anadolu yakasında ve Gebze çevrelerinde kuvvetli sağanak yağış bekleniyor. Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü'nden yapılan "meteorolojik uyarıda", İstanbul Anadolu yakasında (Pendik, Tuzla, Kartal, Maltepe) ve Kocaeli Gebze çevrelerinde kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış beklendiği belirtildi. Uyarıda sel, dolu, yıldırım, kuvvetli rüzgar gibi olumsuzluklara karşı ilgililerin ve yurttaşların tedbirli olmaları istendi.
 

Haberin Kaynağı: Cumhuriyet

Facebook sayfamızı beğenin, takipte kalın...

Yorumlar