İspanya maçı için Fatih Terim ilk 11'de değişikliklere gidiyor

Milli Takım teknik direktörü Fatih Terim, Hırvatistan karşılaşmasında oynana kötü oyunndan sonra İspanya maçı öncesi kadroda değişikliklere gidiyor. Terim, eleştirilerin odağındaki Ozan Tufan'ı yin ilk 11 de oynatmayı düşünüyor.

Kurultay

İspanya maçı öncesi muhtemel 11'i

Euro 2016 D Grubu'nda mücadele eden Türkiye Milli Takımı, turnuvanın ikinci maçında Cuma günü TSİ 22:00'de son şampiyon İspanya'nın karşısına çıkacak. Gruptan çıkmak için büyük önem taşıyan mücadele öncesi, Milli Takım teknik direktörü Fatih Terim kadrosunu netleştirmeye başladı.

Kaleyi yine Volkan Babacan'a emanet edecek olan Terim, Gökhan, Mehmet, Hakan Balta ve Caner'in oluşturduğu savunma hattını bozmayı düşünmüyor.

Orta sahada Hırvatistan maçında görev verdiği Ozan Tufan ve Selçuk İnan ikilisine İspanya maçında da şans verecek olan Terim, hücum hattında değişiklik planlıyor.

Hafta başından bu yana yapılan idmanlarda Emre Mor ve Volkan Şen'i as takımda deneyen deneyimli teknik adam, Arda, Oğuzhan ve Hakan Çalhanoğlu üçlüsünü bozabillir. Fatih Terim bu konuda kararını son taktik çalışmasında verecek.

BURAK 11'E DÖNÜYOR

Hırvatistan maçında tek forvet olarak Cenk Tosun'u sahaya süren deneyimli teknik adam, İspanya karşısındaki tercihi ise Burak Yılmaz olacak. Terim, Cenk'in performansından memnun olmasına rağmen, tecrübesinden dolayı maça Burak Yılmaz ile başlamayı planlıyor.

MİLLİ TAKIM'IN MUHTEMELEN 11'i

Volkan Babacan, Gökhan Gönül, Mehmet Topal, Hakan Balta, Caner Erkin; Ozan Tufan, Selçuk İnan, Volkan Şen, Hakan Çalhanoğlu, Arda Turan, Burak Yılmaz.

Facebook sayfamızı beğenin, takipte kalın...

Yorumlar