Hava sıcaklıkları artıyor

Marmara Bölgesi'nde önümüzdeki hafta içinde hava sıcaklığı 6-10 derece artacak. Sıcaklıkların Bursa'da 32, Balıkesir'de 34 ve İstanbul'da 29 dereceye ulaşması bekleniyor.

Kurultay

Hava sıcaklıkları artıyor

Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgiye göre, Marmara Bölgesi'nde hava sıcaklıklarının hafta içinde yükselmesi bekleniyor.

Sıcaklıkların bugünden itibaren 14 Mayıs Cuma gününe kadar 6 ile 10 derece arasında artması öngörülürken, sıcaklıkların Bursa'da 32, Balıkesir'de 34, İstanbul'da 29 ve Çanakkale'de ise 28 dereceye ulaşacağı tahmin ediliyor.

Marmara Bölgesi: Genellikle parçalı, doğusu çok bulutlu geçecek.

Ege Bölgesi: Az bulutlu, iç kesimleri parçalı bulutlu geçecek.

Akdeniz Bölgesi: Parçalı ve az bulutlu, doğusu çok bulutlu, Kahramanmaraş çevreleri aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek.

İç Anadolu Bölgesi: Parçalı ve çok bulutlu, kuzeydoğusu aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek. Yağışların Sivas il genelinde kuvvetli olması bekleniyor.

Batı Karadeniz: Parçalı ve çok bulutlu, Sinop çevreleri ile öğle saatlerinde bölge geneli aralıklı olmak üzere sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek.

Orta ve Doğu Karadeniz: Parçalı ve çok bulutlu, bölge geneli aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek.

Doğu Anadolu Bölgesi: Parçalı ve çok bulutlu, bölge geneli aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek.

Güneydoğu Anadolu Bölgesi: Parçalı ve çok bulutlu, Diyarbakır, Batman, Siirt ve Adıyaman çevreleri aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek.

Haberin Kaynağı: Gazete5

Facebook sayfamızı beğenin, takipte kalın...

Yorumlar