Fetih Spor Akademisinden anlamlı proje: Kütüphaneye Sur şehidi Selçuk Paker'in adı verilecek

Diyarbakır Sur'da şehit olan bordo bereli Selçuk Paker'in (25) aziz hatırası yaşatılmaya devam ediyor. Ankara'daki Fetih Spor Akademisi, bünyesindeki kütüphaneye, Sur şehidi Selçuk Paker'in adını verecek.

Kurultay

Milli takım antrenörü Abdulkadir Şahin, Sur şehidi Selçuk Paker'in adını yaşatıyor

Fetih Spor Akademisi kurucusu ve antrenörü Abdulkadir Şahin örnek bir projeye daha imza attı.Türkiye'nin önemli sporcularını yetiştiren Türkiye A Milli Takım Antrenörü (Kick Boks, Muay Thai) Abdulkadir Şahin, dün bir paylaşımda bulunarak Fetih Spor Akademisinin Keçiören'deki spor salonunun kafe bekleme alanına bir kütüphane yapılacağını duyurdu. Şahin, kütüphaneye; 30 Ocak 2016 yılında Diyarbakır Sur'daki terör operasyonunda şehit olan bordo bereli Selçuk Paker'in (25), isminin verileceğini açıkladı. Şahin'in, anlamlı ve örnek proje için "Kütüphaneye katkıda bulunmak için salonlarımıza kitap bırakabilirsiniz" çağrısı, çok kısa sürede yoğun ilgi ve destek gördü. 

SUR ŞEHİDİ BORDO BERELİ SELÇUK PAKER

Piyade Uzman Çavuş (Özel Kuvvet Bordo bereli) Selçuk Paker (25), 30 Ocak 2016 tarihinde Diyarbakır Sur'da gerçekleştirilen Hendek Operasyonlarında bölücü terör unsurlarına karşı girişilen çatışmada şehit oldu.

Facebook sayfamızı beğenin, takipte kalın...

Yorumlar