Gökhan Gönül Fenerbahçe'den kopuyor

9 yıldır Fenerbahçe için ter döken milli futbolcu Gökhan Gönül'ün sözleşmesi bu gece yarısı sona eriyor. Sarı Lacivertli kulüp Gönül'ün pazarlık masasına menajeri Ahmet Bulut olmadan gelmesini istiyor. Gönül için başta Beşiktaş olmak üzere 5 Avrupa kulübü pusuda bekliyor.

Kurultay

Kalsa tesiri yok, gitse "Gönül" razı değil

Gitti gidecek, kulübünde sözleşme imzalayacak derken transferi tam bir yılan hikayesine dönen Gökhan Gönül'ün durumu iyice sarpa sardı.. Son dönemde ülkenin yetiştirdiği en iyi sağ beklerden olan Gökhan Gönül kulübüne kırgın mı kırgın.  Fenerbahçe'den ayrılan Kadlec'in yıllık 2.2 milyon Euro, Kjaer'in 4 Milyon Euro, sözleşmesi biten Bruno Alves'in 2.2 Milyon Euro'ya oynaması ve Gönül'e bu rakamlardan çok daha az bir ücret teklif edilmesi milli oyuncuyu oldukça kırdı. 

Başkan Aziz Yıldırım'ın görüşmeye  "menajersiz gel" demesi de Gönül'ün kalbini ayrıca üzdü. Gönül'ün Milli takım kampında bulunulduğu ve kulübün, menajeri ile görüşmek istememesi düşünüldüğünde bu gece yarısı itibariyle yollar ayrılacak. Bu durumda Euro 2016'da kulüpsüz mücadele edecek Gökhan Gönül'ü transfer etmek için başta Beşiktaş olmak üzere Avrupa'nın 5 büyük kulübü yarışacak. 

Facebook sayfamızı beğenin, takipte kalın...

Yorumlar