Durdurulamayan kadına şiddet, yine vahşice can aldı! ''Ölmek istemiyorum!'', ''Anne ölme nolur!''

Kadına şiddet, Kırıkkale'de bir kez daha vahşeti yaşattı. Eski kocası tarafından canice boğazı kesilen Emine Bulut'un kızının "Anne nolur ölme" feryadı ve anne Emine Bulut'un ölmeden önce kesilen boğazını tutarak "Ölmek istemiyorum" çığlıkları tüm Türkiye'yi derinden sarstı.

Kurultay

Türkiye'yi sarsan vahşet...

Kadına şiddet, Kırıkkale'de bir kez daha vahşeti yaşattı. Kırıkkale'de eski kocası tarafından vahşice boğazı kesilerek katledilen Emine Bulut'un kan donduran ölüm anı videosu izleyenlerin kanını dondurdu.

Eski kocası tarafından canice boğazı kesilen Emine Bulut'un kızının "Anne nolur ölme" diyerek ağladığı ve anne Emine Bulut'un ölmeden önce kesilen boğazını tutarak "Ölmek istemiyorum" çığlıkları tüm Türkiye'yi derinden sarstı.

18 Ağustos'ta Menderec Caddesi'nde bir restaurantta eski eş Fedai Baran ile bir araya gelen Emine Bulut'un yanında 10 yaşındaki kızı da vardı. 

Kırıkkale'de yaşanan kan donduran cinayette Emine Bulut, 4 yıl önce boşandığı eski eş Fedai Baran tarafından defalarca bıçaklandı.Olay anında Emine Bulut'un yanındaki 10 yaşındaki kızı F.B.B'nin annesini o halde görüşü ve "lütfen ölme anne" diye haykırışı herkesi hüzne boğdu. 

ÇIKAN TARTIŞMA SONUCU BOĞAZI KESİLEREK BIÇAKLANDI

Eski eşler arasında çıkan tartışma sonucu cani eski eş Fedai Baran, eski eşini gözü dönmüş bir şekilde defalarca bıçakladı. Kızının gözü önünde kanlar içinde kalan Emine Bulut'un "ölmek istemiyorum" feryadı, çaresiz kızın "anne ne olur" ölme diyerek ağlaması herkesi derinden sarstı.

EMİNE BULUT KATLEDİLDİ

İhbar üzerine gelen sağlık ekipleri, yaralanan anne Emine Bulut ile olayın etkisiyle şoka giren talihsiz kızı F.B.B.'yi ambulansla Yüksek İhtisas Hastanesi'ne kaldırdı. Boğazı kesilen Emine Bulut, tedaviye alındıktan sonra, doktorların tüm çabasına rağmen hayatını kaybetti.

KATİL ESKİ KOCA FEDAİ BARAN'IN ŞOK İFADESİ

Sulakyurt cezaevine gönderilen Fedai Baran'ın emniyetteki ifadesi ortaya çıktı. Eşi Emine Bulut'tan 4 yıl önce boşandığını kaydeden Fedai Baran'ın ifadesinde, "Eski eşim ve çocuğumla lokantada bir araya geldik. Önce konuştuk. Ardından tekrar başka biri ile evlenip evlenmeyeceğini, böyle bir şey duyduğumu söyledim. Kendisi de bana evleneceğini beyan etti. Ardından çocuğumun velayet konusunu konuştuk. Ancak kendisi bana çocuğumun yanında hakaret etti, küfür etti. Ben de sinirlenerek sürekli yanımda gezdirdiğim bıçakla, önce karın kısmına vurdum. Ardından benim boğazıma sarılarak bağırmaya başladı, ben de vücudunun değişik bölgelerine bıçak vurup, lokantanın önünde bulunan taksiye binerek kaçtım. Burada polis ekipleri yakaladı" dediği öğrenildi.

BAKANLIĞIN AÇIKLAMASI

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığınca duruma ilişkin yapılan açıklamada Emine Bulut'un 10 yaşındaki kız çocuğunun bakanlığın psikologları tarafından gözetime alındığı ve katilin en ağır cezayı alması için hukuk müşaviri görevlendirildiği duyuruldu. 
 

Facebook sayfamızı beğenin, takipte kalın...

Yorumlar