Bakan Lütfi Elvan: Ekonomik Reform çalışmalarında sona gelindi

Türkiye Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, bugün Hazine ve ekonomik reformlara ilişkin çalışmalarda son aşamaya gelindiğini açıkladı. Bakan Lütfi Elvan, ekonomik reformlara ilişkin açıklamayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yapacağını belirtti.

Kurultay

Bakan Lütfi Elvan: Ekonomik Reform çalışmalarında sona gelindi

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, ekonomik reform çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Hazine ve Maliye Bakanı Elvan, ekonomik reform çalışmalarında sona geldiklerini bildirdi. Reform paketi Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklanacak.

MAKROEKONOMİK REFORM ÇALIŞMALARINDA SONA GELİNDİ

Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, makroekonomik istikrar politikalarını ve yapısal politikaları içeren "ekonomik reform" çalışmaları ile ilgili bilgi veren Elvan, "Makroekonomik İstikrar Politikalarını ve Yapısal Politikaları içeren Ekonomik Reform çalışmalarımızda sona geldik. Reform politikalarımızın detaylarını Sayın Cumhurbaşkanımız Mart ayının ikinci haftasında kamuoyuyla paylaşacak. 2021 yılı reformlar yılı olacak" dedi.

ERDOĞAN: KARARLILIĞIMIZI BİR KEZ DAHA ORTAYA KOYACAĞIZ

Cumhurbaşkanı Erdoğan dün yaptığı açıklamada, "Önümüzdeki Salı günü uzun süredir üzerinde çalıştığımız ve tüm kesimlerin beklentileri doğrultusunda hazırlanan İnsan Hakları Eylem Planını milletimizle paylaşacağız. Bir sonraki haftada Ekonomik Reform Paketimizi kamuoyuna açıklayarak ülkemizi istikrar ve güven temelinde büyütme kararlılığımız bir kez daha ortaya koyacağız" demişti.

Haberin Kaynağı: QHA

Facebook sayfamızı beğenin, takipte kalın...

Yorumlar