70 milyonluk ikramiyenin sahibi hala ortaya çıkmadı!

Milli Piyango'nun 31 Aralık 2018 tarihine ait 70 milyon liralık büyük ikramiye bir ay daha alınmazsa zaman aşımına uğrayacak.

Kurultay

70 milyonluk ikramiyenin sahibi hala ortaya çıkmadı!

Milli Piyango İradesi Genel Müdürlüğü dün itibariyle 80 milyonluk büyük ikarmiyenin biletlerini satışa sundu. Geçen yılbaşına ait 31 Aralık 2018 akşamı gerçekleştirilen yılbaşı özel çekilişinde 70 milyon liralık büyük ikramiye "7615536" numaralı tam bilete isabet etmişti. Tam biletin numaraların bulunduğu merkez İstanbul-Kadıköy olarak açıklanmıştı.

Aradan geçen bunca aya rağmen yılbaşı ikramiyesi talihlisi henüz idareye başvuruda bulunmadı. Kamuoyu bu süreçte Milli Piyango talihlisini merak ederken, idare de internet sitesine sayaç koyarak 70 milyon liralık biletin kalan zamanını göstermeye başladı.

Milli Piyango çekilişlerinde ikramiye sahiplerinin bir yıl içerisinde ikramiyeyi alması gerekiyor. Bundan dolayı 70 milyon liralık büyük ikramiyeye ilişkin sürenin dolmasına bir ay kaldı. Yılbaşı ikramiyesine ilişkin bileti elinde tutan talihli, 31 Aralık günü mesai bitimine kadar idareye başvurursa 70 milyon liralık çeki alabilecek.

 

Facebook sayfamızı beğenin, takipte kalın...

Yorumlar