Künye

İnternet Sayfası Ünvanı

Kurultay Gazetesi

İmtiyaz Sahibi ve G.Y.Y.

Aydın TAŞ
[email protected]

Editörler

Deniz AKGÜN - [email protected]
Mehmet ALKAYA - [email protected]

Haber Merkezi: [email protected]

Hukuk Danışmanı

Av. Hüseyin Turhan - [email protected]

Reklam Müracaat

Teklifleriniz için aşağıdaki eposta adresimizle temasa geçiniz.
[email protected]

Yönetim Yeri ve Adresi

Mesnevi Sok. 24/10, A. Ayrancı
06680 Çankaya, ANKARA

e-Posta: [email protected]

Yerlinet Haber Sistemi

Servis Sağlayıcı

Trdeserver.com İnternet Hizmetleri
Yer Sağlayıcılık Belge Numarası: 2964
Telefon: +90 (216) 398 47 01
Fax: +90 (216) 398 47 01

Faaliyet Konusu

Kurultay.com.tr adresindeki bu sayfalar Kurultay Gazetesi'nin yayınını gerçekleştirmektedir. Sayfalarımızda yer alan haberler ve videolar, aksi belirtilmedikçe gazetemiz tarafından hazırlanmaktadır. Yayımlanan köşe yazıları yazarlarına aittir.

Haberlerde ve köşe yazılarındaki yorumlar, Facebook sosyal medya eklentisi üzerinden yapılır; yorum yapan kişiler ve bu yorumlarla ilgili Kurultay gazetesine hiç bir sorumluluk atfedilemez

Kurultay Gazetesi sayfaları Basın - Meslek İlkelerine Uymaya Söz Vermiştir.

Gizlilik Polikası

© Copyrigth 2016 Kurultay.com.tr tüm hakları saklıdır. Haber, köşe yazısı, röportaj, resim ve video gibi her türlü içeriğinin tüm telifleri hak sahiplerine aittir. Kurultay.com.tr sayfalarının tüm içeriği 5846 numaralı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu yasa ile korunma altındadır. Kurultay gazetesinden alıntı yapmak isteyenler, alıntı yapılan içeriğin tam adresine bağlantı vermek ve kaynak olarak gazetemizin adının açık şekilde yazılması koşuluyla alıntı yapabilir. .

Yasal Bildirimler

Gazetemize ait www.kurultay.com.tr adresindeki yayınlarda, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği "içerik sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. Herhangi bir haber ile kişiliğinin, şirketinin, telif haklarının, eserlerinin veya yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri [email protected] eposta adresiyle tarafımıza başvuruda bulunabilir. Talep ve şikayetler hukuk danışmanımız tarafından incelendikten sonra ihlal tespiti durumunda gerekli içerik kaldırılır.
 

Facebook sayfamızı beğenin, takipte kalın...